• Katalog
  • 0552 462 25 20

  Hakkımızda

  Başkaya filtre olarak geniş ürün çeşitliliğimizle birlikte bir endüstriyel işletmenin gereksinim duyduğu gerek standart gerekte özel ölçülerdeki torba filtrelerinin imalatını yapabilmekteyiz.

  Firma olarak amacımız kaliteli ürün, hızlı teslimat yapmak, uygun fiyat politikası ve müşterilerimiz ile iyi ilişkiler kurmaktır. İletişim bilgilerimizden bize ulaşabilir ihtiyaç duyduğunuz ürünler hakkında bilgi ve teklif alabilirsiniz.

  Başkaya Filtre endüstriyel havalandırma, endüstriyel toz toplama, duman emme ve filtrasyon konularında, tüm sektörlerde faaliyet gösteren, geniş ürün yelpazesine sahip, müşteri odaklı, yenilikçi, çevre ve insan sağlığına duyarlı ve anlayışı ile endüstriye hizmet vermektedir.

  Kullanmış olduğunuz yapılara özel torba filtre ihtiyaçlarınızı karşılamak için bizden teklif alabilirsiniz. Torba filtrelerin yapısını nerede ve hangi malzemeyi filtre edeceğini, ortam sıcaklığını belirtirseniz daha sağlıklı teklif oluşturabilir. Teknik yapıyı bilmiyorsanız sadece iletişim bilgilerinizi ileterek bize ulaşabilirsiniz. Size en iyi çözümü sunmak için kısa sürede dönüş sağlayacağız.

  Misyonumuz

  Müşterilerimize yüksek kalite ile uygun ürün ve hizmeti sunmak, Müşterilerimizle olan ilişkileri karşılıklı güven esasına göre biçimlendirmek, Müşteri odaklı çalışarak isteklerine en iyi çözümü sunmak, Sistemli ve koordineli bilgi akışı ile müşterilerimizi en iyi şekilde bilgilendirmek, Üretimlerimizdeki kalite standardını müşterilerimize benimsetmek,

  Vizyonumuz

  Müşterilerimize kaliteli ürün ve hizmeti sunarak, pazarda müşteri beğenisini ve güvenini kazanan firma olmak. Bugünümüzün ve geleceğimizin gereksinimlerini tespit ederek şirketimizin kaynaklarını bunları karşılayacak şekilde yönlendirmek, Filtre konusunda uzman kişilerle çalışıyor olmanın vermiş olduğu güven ile müşterilerimize çözüm arayısında bulunmak ve en iyi çözümleri sunmak, Uzman kişilerle çalışarak sorunsuz üretim yapmak